категорії: стаття

Поради для дівчат. Як правильно позувати перед камерою.

теґи: пози, позировать, позиції, позування, позувати, поради дівчата, фото, фотосесія

 

На фотосесії люди часто стикаються з тим, що у них не виходить перебороти власну скутість, особливо якщо на зйомці присутні багато людей (помічники фотографа, стилісти, візажисти і т.д). Ноги заважають, руки стають тягарем, обличчя зображує муку і все це фіксує камера….в результаті люди клянуть долю за не фотогенічність. Отже, пропоную альтернативний спосіб як підготуватись для зйомки в домашніх умовах.

Фотосесія в домашніх умовах.

Виберіть вільний день , на роль фотографа запросіть друга бо подругу (бажано з більш менш адекватною технікою). Якщо ви хочете не просто фотографуватись, а позувати як модель – раджу і підготуватись, як це роблять професіонали перед зйомкою. Прогляньте різноманітні фотосесії, звертайте увагу на пози і міміку.

Кілька корисних порад від мене, ЗАПАМЯТАЙТЕ:

-          Забудьте про скутість, розслабтесь.  Якщо Вам ніяково або не пособі….фотографія неодмінно відобразить це тому намагайтесь виглядати природно…не напружуйте обличчя. Можна випити для хоробрості, але не багато…щоб по очам це не було видно.

-          Якщо у Вас не виходить потрібний вираз обличчя, відверніться, закрийтесь руками, волоссям. У професійних моделей йдуть місяці тренувань, щоб позою та мімікою виражати свої емоції.

-          Макіяж. Тут говорити можна довго, в цій справі дуже багато тонкощів і хитрощів. Для даної фотосісії Вам підійде повсякденний макіяж, але якщо в подальшому будете зніматись у більш професійній зйомці обов’язково запросіть візажиста…без гарного макіяжу ви не зможете зробити образ повним.

-          Якщо ви прийняли позу сидячи, то ноги треба звести разом чи одну закинути на іншу, не тягніть ногу до об'єктиву, отримаєте ласту замість ніжки, краще потягніть носочек до підлоги.

-          Руки це абсолютно особливий випадок, який може буквально все зіпсувати, іноді хочеться бути Венерою Мілоської, немає рук, немає проблем. Основні моменти, для рук, це не класти їх на коліна, не зчіплювати між собою, і не випрамляти вздовж тулуба. З руками треба гратись поки не знайдете потрібної позиції.

-          При зміні позиції робіть все плавно, не смикайтесь …це повинно нагадувати повільний танець.

-          Відмовтесь від блискавок для тіла, мазей з блискавками, кремів і т.д. Якщо більша частина тіла у Вас оголена можете помазати її звичайним кремом, лосьйоном або бальзамом для тіла.

Є ще дуже багато тонкощів в цій справі нажаль перерахувати Всі я не можу, але ПАМЯТАЙТЕ:

Краща модель це хороша актриса, яка вміє перевтілюватися в потрібний їй образ, зможете так, ви на шляху до успіху.